Τι παραπάνω δηλ. έχει η Καρντάσιαν από μένα; @__ISeeYou_ by steki gamatwn | Aug 5, 2017 | FRESCA | 1 comment Τι παραπάνω δηλ. έχει η Καρντάσιαν από μένα; Στούμπος είναι, είμαι κι εγώ, κώλο σαν αεροδρόμιο έχει, έχω. @__ISeeYou_ 1 Comment nikida on August 6, 2017 at 2:34 am RT @StekiGamatwn: Τι παραπάνω δηλ. έχει η Καρντάσιαν από μένα; @__ISeeYou_ – https://t.co/Q76gKLDR2o ReplySubmit a Comment Cancel replyComment *Name * Email * This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.
nikida on August 6, 2017 at 2:34 am RT @StekiGamatwn: Τι παραπάνω δηλ. έχει η Καρντάσιαν από μένα; @__ISeeYou_ – https://t.co/Q76gKLDR2o Reply
RT @StekiGamatwn: Τι παραπάνω δηλ. έχει η Καρντάσιαν από μένα; @__ISeeYou_ – https://t.co/Q76gKLDR2o